בחורה מבוגרת לשם שינוי

בחורה מבוגרת לשם שינוי

מספר מילים 307

בדרך כלל כאשר אני מבלה בדירות דיסקרטיות בחיפה קריות והצפון אני בוחר בחורות צעירות בגילי. אך הפעם ראיתי מישהי מבוגרת, שלא יכולתי לעמוד בפיתוי. משהו במראה המבוגר, והשדיים עמוסי הסיליקון גרם לי להזיל ריר והרגשתי שאני חייב לזיין אותה.

כאשר היינו בחדר המיטות, זה היה קצת אחרת ממה שאני רגיל. אני שכבתי ערום, והיא התיישבה על המיטה והחלה לגעת בעצמה. החזייה שלה נראתה כאילו עומדת להתפוצץ מגודל החזה. והיא נעה באטיות ובצורה ארוטית, תוך כדי שלאט לאט היא מורידה את החזייה והתחתונים.
כאשר היא הייתה ערומה לגמרי היא נשכבה על המיטה ללא תזוזה. בשלב זה נכנסתי לתמונה. התחלתי ללטף את רגליה ואת הכוס. ובמהירות גם התחלתי לעבוד עם הלשון ולגרות לה את הכוס. היא מייד שינתה תנוחה ונשכבה על בטנה, כאשר ישבנה מורם באוויר ומאפשר לי לאכול את הכוס הטעים שלה.
עינגתי אותה בעזרת אצבעותיי והלשון והיא נאנחה בהנאה. הבאתי גם הפלקה הגונה על הישבן, והמשכתי. ראיתי שהיא אוהבת את זה, אז הפלקתי חזק יותר. עליתי למעלה עם הלשון, וליקקתי את חור התחת שלה. זה היה פשוט נהדר.

שיננו תנוחה ונשכבתי לידה. ידי הייתה בין רגליה והענקתי לה עיסוי לכוס. עשיתי זאת בתנועות מעגליות ומהירות, תוך כד שאני יכול להתענג על שדייה. אצבעותיי היו מלאות במיצי הכוס שלה, והכנסתי אותן אל תוך פיה.

הציצי הענק שלה היה מושלם לעשות את מה שתמיד רציתי לעשות – לזיין שדיים. רכנתי מעליה, והנחתי את הזין הקשה שלי בין שדיה. היא מיד הבינה, והחזה בהן משני הצדדים ולחצה ביניהם את הזין שלי. ואני התנועעתי קדימה ואחורה. יכולתי להרגיש את חיכוך העור החם וזה הרגיש נפלא.

הגיע הזמן להתחיל לזיין, ונשכבתי מעליה וחדרתי פנימה. ידיי היו לצידי גופה ונצמדתי עליה. האגן שלי טחן אותה, וגופי נצמד אליה. יכולתי להרגיש את השדיים העצומים שלה נמעכים בין שנינו.

גלים של חום ותשוקה עברו בכל חלקי גופי. הקצב שלי התגבר, וכך גם הגניחות שלה. הרגשתי שזה עומד לבוא, וזה בא בגלים אורגזמיים שהשפריצו כמויות של שפיך אל תוך הכוס החם.

בלוג סקס בסט דילדו מאמרים נוספים

תל אביב ישראל – אתר מורשת עולמית של אונסקו

תל אביב מוקפת ברצועות חוף תוססת במיוחד וידועה בתרבות בתי הקפה, הבילויים והאוכל שלה. היא עיר קוסמופוליטית וצעירה המשלבת מסורות…

תל אביב ישראל – אתר מורשת עולמית של אונסקו

האם נערות ליווי זה פתרון טוב לפעם הראשונה?

הפעם הראשונה היא תמיד משהו שאנו חושבים עליו הרבה. ואנחנו מדברים כמובן על הפעם הראשונה במיטה… מצד אחד יש לנו…

האם נערות ליווי זה פתרון טוב לפעם הראשונה?

חופשה לרווקים בתל אביב

הכתבה הזו לא פונה אל התל אביבים שביניכם, אתם כבר מכירים את העיר ויודעים איזה בילויים יש בה. הכתבה הזו…

חופשה לרווקים בתל אביב