בחורה מבוגרת לשם שינוי

בחורה מבוגרת לשם שינוי

מספר מילים 308

בדרך כלל כאשר אני מבלה בדירות דיסקרטיות בחיפה קריות והצפון אני בוחר בחורות צעירות בגילי. אך הפעם ראיתי מישהי מבוגרת, שלא יכולתי לעמוד בפיתוי. משהו במראה המבוגר, והשדיים עמוסי הסיליקון גרם לי להזיל ריר והרגשתי שאני חייב לזיין אותה.

כאשר היינו בחדר המיטות, זה היה קצת אחרת ממה שאני רגיל. אני שכבתי ערום, והיא התיישבה על המיטה והחלה לגעת בעצמה. החזייה שלה נראתה כאילו עומדת להתפוצץ מגודל החזה. והיא נעה באטיות ובצורה ארוטית, תוך כדי שלאט לאט היא מורידה את החזייה והתחתונים.
כאשר היא הייתה ערומה לגמרי היא נשכבה על המיטה ללא תזוזה. בשלב זה נכנסתי לתמונה. התחלתי ללטף את רגליה ואת הכוס. ובמהירות גם התחלתי לעבוד עם הלשון ולגרות לה את הכוס. היא מייד שינתה תנוחה ונשכבה על בטנה, כאשר ישבנה מורם באוויר ומאפשר לי לאכול את הכוס הטעים שלה.
עינגתי אותה בעזרת אצבעותיי והלשון והיא נאנחה בהנאה. הבאתי גם הפלקה הגונה על הישבן, והמשכתי. ראיתי שהיא אוהבת את זה, אז הפלקתי חזק יותר. עליתי למעלה עם הלשון, וליקקתי את חור התחת שלה. זה היה פשוט נהדר.

שיננו תנוחה ונשכבתי לידה. ידי הייתה בין רגליה והענקתי לה עיסוי לכוס. עשיתי זאת בתנועות מעגליות ומהירות, תוך כד שאני יכול להתענג על שדייה. אצבעותיי היו מלאות במיצי הכוס שלה, והכנסתי אותן אל תוך פיה.

הציצי הענק שלה היה מושלם לעשות את מה שתמיד רציתי לעשות – לזיין שדיים. רכנתי מעליה, והנחתי את הזין הקשה שלי בין שדיה. היא מיד הבינה, והחזה בהן משני הצדדים ולחצה ביניהם את הזין שלי. ואני התנועעתי קדימה ואחורה. יכולתי להרגיש את חיכוך העור החם וזה הרגיש נפלא.

הגיע הזמן להתחיל לזיין, ונשכבתי מעליה וחדרתי פנימה. ידיי היו לצידי גופה ונצמדתי עליה. האגן שלי טחן אותה, וגופי נצמד אליה. יכולתי להרגיש את השדיים העצומים שלה נמעכים בין שנינו.

גלים של חום ותשוקה עברו בכל חלקי גופי. הקצב שלי התגבר, וכך גם הגניחות שלה. הרגשתי שזה עומד לבוא, וזה בא בגלים אורגזמיים שהשפריצו כמויות של שפיך אל תוך הכוס החם.

בלוג סקס בסט דילדו מאמרים נוספים

הוא המדריך האולטימטיבי למקסום החוויה המינית שלך: עצות מין מומחה לאינטימיות מספקת

מין. זה חלק טבעי ומהותי מהקיום האנושי שלנו. עם זאת, זהו נושא שלעתים קרובות אפוף בושה, אשמה וטאבו חברתי. רבים…

הוא המדריך האולטימטיבי למקסום החוויה המינית שלך: עצות מין מומחה לאינטימיות מספקת

לחקור את אשדוד: העיר התוססת של ישראל

לאורך חוף הים התיכון במחוז הדרום של ישראל שוכנת העיר השוקקת אשדוד. עם ההיסטוריה העשירה, התרבות המגוונת והחופים המדהימים שלה,…

לחקור את אשדוד: העיר התוססת של ישראל

עולמן של נערות ליווי: הצצה לחייהן המקצועיים והאישיים

נערות ליווי, הידועות גם בשם בן לוויה או קורטיזן, היו חלק מההיסטוריה האנושית במשך מאות שנים. מהחצרות המלכותיות של תרבויות…

עולמן של נערות ליווי: הצצה לחייהן המקצועיים והאישיים