האם נערות ליווי זה פתרון טוב לפעם הראשונה?

האם נערות ליווי זה פתרון טוב לפעם הראשונה?

מספר מילים 299

הפעם הראשונה היא תמיד משהו שאנו חושבים עליו הרבה. ואנחנו מדברים כמובן על הפעם הראשונה במיטה… מצד אחד יש לנו כל מיני תכניות ופנטזיות לגבי הפעם הראשונה, ומצד שני יש לנו גם חששות.

חששות מפני הפעם הראשונה זה טבעי. אך זהירות, זהו יכול להיות גם הרגע שבו מתחילה להופיע חרדת ביצועים שתלווה אתכם לאורך זמן.
הרעיון לבלות בדירות דיסקרטיות בחיפה, בשביל לעזוב את עולם הבתולין קוסם לבחורים רבים. בעיקר אם כבר הגיעו לגיל 18 ועדיין לא יצא להם להזדיין. בעוד רבים עושים זאת (ואתם יכולים לשאול נערות ליווי), יש גם את אלו שמרגישים שזה לא רעיון טוב.

ישנם כאלו האומרים כי הם רוצים שהפעם הראשונה שלהם תהיה מיוחדת. הם מדברים כאילו הם מחכים לפגוש את אהבת חייהם ועבורה הם שומרים את הבתולים. אבל בואו נהיה ריאליים, מי שמחכה לאחת המיוחדת, כנראה יישאר בתול עוד הרבה זמן.

זהירות, חרדת ביצועים

גברים צעירים יכולים לספר הרבה דברים על הפעם הראשונה שלהם. הם עשויים לתאר תיאורי סקס שמזכירים את סרטי הפורנו, אבל בפועל זה כנראה היה אירוע קצר ומהיר. זה טבעי עבור הפעם הראשונה.

ישנם גברים שמבינים זאת, ואכן רוכשים ניסיון ומשתפרים בפעמים הבאות. אך ישנם גם גברים שעבורם זה הופך להיות ניסיון טראומתי. הביצועים הנמוכים פוגעים בביטחון העצמי שלהם, וזה קורה הרבה כאשר לומדים מהפורנו… ואז הם הופכים להיות חסרי ביטחון גם בעתיד. וכידוע, חרדת ביצועים פוגעת בביצועים.

גם אלו שבחרו לחכות לאחת והיחידה עלולים לשלם על כך מחיר. הם עלולים להישאר בתולים זמן רב, ולמצוא את עצמם במצב שבו הם מתביישים לפתח קשר אינטימי עם נשים. סביר להניח שהם יהיו מובכים מאוד מול נשים בעלות ניסיון מיני.
המסקנה היא שמומלץ מאוד לעשות את הפעם הראשונה עם נערות ליווי. נערות הליווי יודעות איך להתייחס לגברים בתולים, והן מדריכות ומלמדות. זוהי הזדמנות לבלות עם כוסית על, וגם לרכוש ניסיון. כך באמת תוכלו להפוך את הפעם הראשונה שלכם לבעלת משמעות. וכאשר תספרו על הזיון המטורף, זה באמת יהיה נכון.

בלוג סקס בסט דילדו מאמרים נוספים

תל אביב ישראל – אתר מורשת עולמית של אונסקו

תל אביב מוקפת ברצועות חוף תוססת במיוחד וידועה בתרבות בתי הקפה, הבילויים והאוכל שלה. היא עיר קוסמופוליטית וצעירה המשלבת מסורות…

תל אביב ישראל – אתר מורשת עולמית של אונסקו

בחורה מבוגרת לשם שינוי

בדרך כלל כאשר אני מבלה בדירות דיסקרטיות בחיפה קריות והצפון אני בוחר בחורות צעירות בגילי. אך הפעם ראיתי מישהי מבוגרת,…

בחורה מבוגרת לשם שינוי

חופשה לרווקים בתל אביב

הכתבה הזו לא פונה אל התל אביבים שביניכם, אתם כבר מכירים את העיר ויודעים איזה בילויים יש בה. הכתבה הזו…

חופשה לרווקים בתל אביב