השתמש קונדומים: קו ההגנה הראשון שלך במאבק נגד HIV / איידס וזיהומים אחרים המועברים במגע מיני

השתמש קונדומים: קו ההגנה הראשון שלך במאבק נגד HIV / איידס וזיהומים אחרים המועברים במגע מיני

מספר מילים 376

המאבק נגד HIV / איידס וזיהומים אחרים המועברים במגע מיני (STIs) הוא מאבק מתמשך. מדי שנה, מיליוני אנשים מאובחנים חדשים עם מחלות אלה, ומיליארדי דולרים מושקעים על טיפול וטיפול. אבל זה לא חייב להיות ככה. רוב מחלות המין ניתנות למניעה באמצעות קונדומים. בין אם אתה במערכת יחסים מחויבת או לא, קונדומים מספקים שכבת הגנה מפני זיהומים אלה שעלולים לסכן חיים.

אבל מהו קונדום ולמה כדאי להשתמש בו? קונדום הוא אמצעי מניעה המכסה את הפין כדי למנוע חילופי נוזלי גוף בין בני זוג במהלך יחסי מין. קונדומים מספקים דרך יעילה להפחית את הסיכון להריון, HIV / איידס ומחלות מין אחרות, והם זמינים במגוון צורות, גדלים וחומרים.

כאשר משתמשים בהם נכון, קונדומים יעילים מאוד במניעת הריון ומחלות מין. בשימוש נכון ועקבי, קונדומים יעילים ב-98% במניעת HIV/איידס, ועד 99% יעילים במניעת מחלות מין אחרות. בנוסף, קונדומים מספקים אמצעי מניעה בסיכון נמוך ובעלות נמוכה ללא תופעות לוואי – גורם חשוב עבור אנשים שאולי לא יוכלו לגשת לצורות יקרות יותר של אמצעי מניעה.

שימוש נכון בקונדומים הוא המפתח ליעילותם. על מנת לקבל את מירב ההגנה מפני קונדומים, חשוב להשתמש בהם בדרך הנכונה. הנה כמה טיפים לשימוש נכון בקונדומים:

• יש לוודא שהקונדום נמצא בצד ימין. חפשו את המילה "קונדום" על האריזה.
• יש לוודא שפג תוקפו של הקונדום.
• יש לוודא שהקונדום מתאים כראוי. זה צריך להיות צמוד אבל לא הדוק מדי.
• צבטו את קצה הקונדום וגלגלו אותו במורד הפין עד לבסיס.
• השתמשו בחומר סיכה בצד החיצוני של הקונדום כדי להפחית את החיכוך ולמנוע קריעה.
• לאחר השפיכה, יש לאחוז בשולי הקונדום ולשלוף מהנרתיק או מפי הטבעת לפני שהפין מתרכך.
• אם אתם משתמשים בקונדום משומן, הקפידו להחליף אותו בקונדום חדש אם אתם עוברים לפעילות מינית מסוג אחר.

בנוסף לביצוע שלבים אלה, חשוב להימנע ממצבים המגבירים את הסיכון לזיהום. זה כולל הימנעות ממגע מיני עם בני זוג שיש להם HIV או מחלות מין אחרות, ולא שיתוף צעצועי מין בין בני זוג.

אם אתה חושב שיש לך מחלות מין, חשוב לדבר עם הרופא שלך מיד. למרות שקונדומים מציעים הגנה חשובה מפני זיהומים אלה, להיבדק באופן קבוע היא הדרך היחידה להיות בטוחים.

שימוש בקונדומים הוא אחת הדרכים היעילות ביותר להגן על עצמך ועל בן זוגך מפני HIV / איידס ומחלות מין אחרות. על ידי הפיכת השימוש בקונדום לחלק מהשגרה המינית שלך, אתה יכול ליהנות ממין בביטחון, להפחית את הסיכון שלך לזיהום, ולעזור למנוע את התפשטות מחלות קשות אלה.

בלוג סקס בסט דילדו מאמרים נוספים

שחרור כוחן של פנטזיות ארוטיות

על ידי חקירת הפנטזיות הארוטיות שלך, אתה יכול לחוות מידה חסרת תקדים של הנאה וגילוי עצמי. פנטזיות מיניות הן כלי…

שחרור כוחן של פנטזיות ארוטיות

"נערות ליווי: חקירת המורכבות של

"נערות ליווי: חקירת המורכבות של עבודת מין בעידן המודרני" לטוב ולרע, עבודת מין היא מציאות החיים המודרניים. תעשיית המין העולמית…

"נערות ליווי: חקירת המורכבות של

"תל אביב הסואנת: עיר של

"תל אביב הסואנת: עיר של פלאים, קסמים וחוויות תרבותיות" העיר הים תיכונית תל אביב, ישראל היא היהלום של מזרח הים…

"תל אביב הסואנת: עיר של