כמו ילד שאוכל סוכרייה

כמו ילד שאוכל סוכרייה

מספר מילים 315

נשכבתי על המיטה, והיא מייד התיישבה עליי. הדברים זרמו מהר והיא פשטה את הגופיה וחשפה את שדייה, תוך כדי שהיא מסתכלת בי במבט החתולי. נדרשה לי בדיוק דקה בשביל להתאפס על עצמי ולקחת שליטה.

ועכשיו אני עומד על הרצפה, והיא שכובה על המיטה כאשר ראשה שמוט מחוץ למיטה והיא מוצצת לי את הזין הקשה בכל הכוח. ובעודו נהנית מהזין שלי, היד שלי כבר בודקת את רמת הלחות בכוס שלה.
בינתיים היא עוברת לביצים. ראשה בין כמעט בין הרגליים שלי, והביצים שליט נטבלות בתוך פייה. והידיים שלה משפשפות את הזין המשומן שלי במהירות. והאצבעות שלי כבר מרקידות לה את הכוס וגורמות לכל גופה התחתון להתנועע בפראות.

היא אוחזת את הזין בשתי ידיי וממשיכה למצוץ אותו בהתלהבות חסרת תקנה. וזה פשוט מרגיש לי מטורף. אני מנצל את ההזדמנות להפשיל את התחתונים שלה ועכשיו מתגלה לפניי המראה המושלם של הכוס. יש לה כוס ורוד, נקי משערות ופשוט מושלם. אני יכול לשלוט בעצמי ואני פשוט מתנפל עליו כמו ילד שאוכל סוכריה בפעם הראשונה בחיים שלו.

רמות החרמנות שלי בשמיים, והכוס שלה רותח ורטוב. זה הזמן לתת בראש. אני גורר אותה לקצה המיטה ומפשק את רגליה. אני מפשק את רגליה, בשביל להיות בגובה המתאים וחודר אליה כאשר אני בעמידה. היא מקפת את רגליה לאחור, ברכיה נוגעות במיטה והכוס שלה פתוח לרווחה.

הזין הגדול שלי החליק החוצה ופנימה בתנועות מהירות שהרעידו את כל גופה. שערה היא התפזר וגניחות חזקות וקצובות נשמעו בכל פעם שדחפתי פנימה חזק.

ואז הפכתי אותה, היא נפלה קצת מהמיטה אבל זה לא הפריע לי. החזקתי אותה על צד המיטה, כאשר רגל אחת נוגעת ברצפה והרגל השנייה עדיין על המיטה, במין פישוק רחב שכזה. ואני חדרתי בכל הכוח ועשיתי ממנה זונה שלי. ראש הבשר נשמע היטב, ואיתו הגניחות. אגלי הזעה נטפו ממני וגם ממנה.
הרגשתי שזה כבר הסוף, ותפסתי את שערות ראשה וקירבתי אותה על הזין שלי. היא פתחה פה גדול על מנת למצוץ לי, אבל שפריץ גדול של שפיך כבר הקדים אותה.

סיפור שקרה בדירות דיסקרטיות בתל אביב

בלוג סקס בסט דילדו מאמרים נוספים

תנוחות מין: מדריך מקיף לעונג ואינטימיות

סקס הוא חלק טבעי ובריא מחיי האדם. זה לא רק מביא הנאה אלא גם משחק תפקיד מכריע בבניית אינטימיות וחיזוק…

תנוחות מין: מדריך מקיף לעונג ואינטימיות

העולם המסקרן של פנטזיות ארוטיות: חקירת נבכי הדמיון והתשוקה

מגיל ההתבגרות ועד לבגרות, המוח האנושי מלא במגוון אינסופי של מחשבות, רצונות וחלומות. בין אלה, הסודי והטאבו מכולם הם פנטזיות…

העולם המסקרן של פנטזיות ארוטיות: חקירת נבכי הדמיון והתשוקה

לחקור את עולם העיסוי הארוטי: מסע חושני לנפש, לגוף ולרוח

עיסוי אירוטי, הידוע גם בשם עיסוי חושני, כבר מתורגל במשך מאות שנים כדרך לשפר את האינטימיות, ההנאה והרגיעה. צורת עיסוי…

לחקור את עולם העיסוי הארוטי: מסע חושני לנפש, לגוף ולרוח